ZakupyJak dokupić internet orange abonament?

Jak dokupić internet orange abonament?

Przez Redakcja

Jeśli chcesz korzystać z zalet doskonałego połączenia internetowego w swoim smartfonie, musisz wykupić nowy abonament w Orange. Musisz wykonać kilka kroków i rozważyć kilka czynników, zanim podejmiesz zobowiązanie.

Zacznij od Orange Mobicarte

Kiedy chcesz kupić abonament internetowy Orange Mobicarte, masz wiele możliwości. Możesz odwiedzić butik Orange, zrobić zakupy online lub zadzwonić do Biura Obsługi Klienta.

W celu otrzymania karty SIM Orange będziesz musiał okazać jakiś dokument tożsamości. Może to być paszport lub prawo jazdy. Jeśli kupujesz z innego kraju, będziesz musiał wysłać niektóre dokumenty pocztą.

Karta SIM kosztuje tylko 10 euro. Dostajesz do niej bezpłatny numer telefonu, z którego możesz dzwonić, przeglądać strony internetowe i wysyłać SMS-y. Aby doładować kartę, możesz użyć karty kredytowej lub zapłacić za pomocą polecenia zapłaty.

Karty przedpłacone niekoniecznie są najtańszą opcją w dłuższej perspektywie. Są jednak bardzo elastyczne. Można ich używać w tabletach, kluczach USB i przenośnych hotspotach WiFi.

Zależnie od rodzaju wykupionego planu możesz otrzymać ograniczoną ilość czasu łączności proporcjonalną do Twojego wkładu. Ponadto nie musisz ponosić żadnych ukrytych opłat.

Doładuj swój telefon za pomocą Monisnap (ex Allo)

Doładuj swój telefon za pomocą Monisnap – to mądry sposób. Dzięki ponad dziesięciu milionom klientów w samej tylko Wielkiej Brytanii, już nigdy nie będziesz musiał szukać numeru dwa, aby uzyskać porządne połączenie bezprzewodowe. Najlepsze jest to, że nie musisz płacić za to dużo, bo możesz uzyskać połączenie już za 4,70 funta. Jeśli szukasz najlepszej oferty w mieście, to masz szczęście. Bez względu na to, czy chcesz upiększyć swoje gadżety, czy po prostu masz ochotę na odmianę od swojego fona, będziesz zadowolony, że poświęciłeś czas na sprawdzenie Monisnap.

Znajdź sklep dla swojej karty prepaid Orange

Jeśli jesteś abonentem Orange, nie musisz doładowywać swojej karty SIM za każdym razem, gdy jej używasz. Jednak jeśli jesteś na wakacjach, możesz potrzebować doładować telefon na kartę od czasu do czasu. Możesz to zrobić na różne sposoby, między innymi kupując kartę doładowującą Orange lub korzystając z bankomatu swojego banku.

Aby znaleźć sklep, w którym można kupić kartę prepaid Orange, możesz wejść na stronę internetową lub odwiedzić salon Orange. We Francji jest około tysiąca salonów należących do Orange. Aby znaleźć jeden z nich, możesz przejrzeć listę na stronie internetowej firmy.

Możesz także zadzwonić pod numer obsługi klienta, aby zapytać o sposób zakupu przedpłaconej karty Orange. Można się z nimi skontaktować telefonicznie lub mailowo. W godzinach pracy mogą również pomóc w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych z kartą w sklepie.

Firma posiada również aplikację mobilną. Dzięki niej możesz sprawdzić stan swojego konta i dokonać zakupów. Pokaże Ci także, ile wydałeś i ile masz kredytu.

Anuluj swój plan taryfowy na telefon komórkowy

Czternastoletni chłopiec popełnił samobójstwo po tym, jak brytyjski operator telefonii komórkowej Orange odmówił mu anulowania planu taryfowego na telefon komórkowy i zakupu abonamentu na internet orange. Powiedziano mu, że będzie musiał sprzedać telefon komórkowy syna, aby zapłacić opłatę za anulowanie planu.

Jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii, możesz zamówić plan taryfowy Orange online, w butiku Orange lub telefonicznie. Jeśli przebywasz za granicą, możesz również skontaktować się z doradcami Orange. Są oni dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 21 oraz w soboty od 9:30 do 18:30.

Kupując abonament w Orange, będziesz mógł wybrać różne pakiety internetowe i plany komórkowe. Wiele z nich zawiera nielimitowane dane i SMS-y. Niektóre umożliwiają wykonywanie bezpłatnych połączeń na inne telefony komórkowe w Orange UK. Dla klientów, którzy korzystają z telefonu tylko okazjonalnie, firma wprowadziła limitowany plan o nazwie Out Here. Dawał on użytkownikom pięć darmowych SMS-ów dziennie przez całe życie.

Oceń artykuł: Jak dokupić internet orange abonament?
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5
Podobne Wpisy