ZakupyJak doładować komuś konto w play z innej sieci?

Jak doładować komuś konto w play z innej sieci?

Przez Redakcja

Jeśli masz konto play w jednej sieci, możesz doładować konto play swoich znajomych z innej sieci, wykonując kilka prostych kroków. Jeśli jednak nie masz numeru play znajomego, możesz mieć trudności z doładowaniem jego konta. Na szczęście w tym artykule znajdziesz kilka wskazówek, jak to zrobić.

Kroki, które należy podjąć, jeśli nie masz numeru przyjaciela

Jeśli masz konto internetowe, powinieneś zadbać o to, by Twoje hasła były różne i unikać używania tych samych haseł do wszystkich kont. Posiadanie wspólnego hasła do kont w mediach społecznościowych to bardzo łatwy sposób, by ktoś poznał twoje hasła. Pamiętaj też o wylogowaniu się z konta po zakończeniu gry. Jest to jeden z najlepszych sposobów na uniemożliwienie hakerom uzyskania dostępu do Twojego konta.

Wysyłając prośbę o dodanie do znajomych na swoim koncie na Facebooku, powinieneś dołączyć wiadomość, która pozwoli Ci zweryfikować, że jesteś prawdziwą osobą. Wiadomość ta pojawia się pod zdjęciem osoby wysyłającej prośbę. Powinieneś również sprawdzić profil tej osoby, aby upewnić się, że ma ona dobry profil i jest szanowanym użytkownikiem.

Oceń artykuł: Jak doładować komuś konto w play z innej sieci?
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5
Podobne Wpisy