Life StyleJak ma na nazwisko adele?

Jak ma na nazwisko adele?

Przez Redakcja

Jeśli szukasz informacji o tym, jak nazywa się Adele, to trafiłeś we właściwe miejsce. W tym artykule przeanalizujemy wszystko, począwszy od jej kariery i życia rodzinnego, po pełne nazwisko i wczesne życie.

Pełne nazwisko

Adele jest jedną z najbardziej znanych piosenkarek na świecie. Jest w centrum uwagi od najmłodszych lat. Jej kariera muzyczna rozpoczęła się, gdy miała około czterech lat. Za namową matki zajęła się muzyką.

W dzieciństwie bardzo interesowały ją różne barwy głosów. Bardzo lubiła też Spice Girls. Kiedy była w szkole, pisała teksty i melodie.

W wieku około jedenastu lat przeprowadziła się z matką do West Norwood. W tym czasie poznała swoją najlepszą przyjaciółkę, Laurę Dockrill. Jednak ona i Laura bardzo się rozstały. Jednak po tym, jak obie ponownie się zaprzyjaźniły, udało im się przezwyciężyć różnice.

Po ukończeniu BRIT School podpisała kontrakt z XL Recordings. W 2007 roku wydała swój pierwszy singiel „Hometown Glory”. Po wydaniu drugiego singla, „Chasing Pavements”, otrzymała pozytywne opinie.

Została uznana przez Time za jedną ze 100 najbardziej wpływowych osób na świecie. Zdobyła też nagrodę dla najlepszego nowego artysty na rozdaniu nagród Grammy w 2009 roku.

Wczesne życie

Adele jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Zdobyła wiele nagród za swój talent wokalny. Jej muzyka jest na równi z Beyonce i Prince’em. Adele miała jednak trudne dzieciństwo.

Jest również znana ze swojego wyczucia mody. Jest drobną kobietą, która ma ciemnobrązowe oczy i falujące czarne włosy.

W młodości głównie śpiewała. W szkole należała do grupy teatralnej. Jej matka zachęcała ją do robienia tego, co kocha. Kiedy miała szesnaście lat, wiedziała, że chce zostać muzykiem.

W okresie nastoletnim uczyła się w Brit School. To ta sama szkoła, do której chodziła Amy Winehouse. Tam nauczyła się biznesowych aspektów przemysłu rozrywkowego.

Po czterech miesiącach od ukończenia szkoły, Adele rozpoczęła swoją karierę. Piosenkarka stała się najlepiej sprzedającą się artystką XXI wieku. W swojej krótkiej karierze otrzymała wiele nagród.

Sukces zawodowy

Adele stała się jedną z najbardziej utytułowanych artystek XXI wieku. Jej styl muzyczny jest bardzo popularny w Wielkiej Brytanii i innych krajach europejskich. Jest również znana z tego, że ma jedne z najlepszych zdolności wokalnych na świecie.

Sukces piosenkarki wynika z jej zdolności do pisania piosenek, które znajdują oddźwięk wśród publiczności. W trakcie swojej kariery nagrała takie przeboje jak 'Hello’ i 'Chasing Pavements’. Dzięki temu zdobyła ponad 86 nagród.

Od czasu wydania pierwszego albumu, ’19’, w 2008 roku, Adele zwróciła na siebie uwagę wielu szefów branży muzycznej. W rezultacie Adele podpisała kontrakt z Columbia Records, która reprezentowała ją w Stanach Zjednoczonych. W 2008 roku wytwórnia wydała jej debiutancki album studyjny „19”. Płyta pokryła się platyną w Stanach Zjednoczonych i zdobyła uznanie za granicą.

Piosenkarka została okrzyknięta światłem nadziei dla przemysłu muzycznego. Choć od ponad trzech lat nie wydała żadnego nowego materiału, nadal sprzedaje miliony egzemplarzy na całym świecie.

Życie rodzinne

Adele jest angielską piosenkarką, autorką tekstów i muzykiem. Jest laureatką kilku nagród Grammy. Jej piosenki są emocjonalne i opowiadają o osobistych doświadczeniach związanych z utratą i miłością. Oto kilka faktów na temat życia rodzinnego piosenkarki.

Ojciec Adele, Marc Evans, opuścił rodzinę, gdy miała dziewięć miesięcy. Wychowywała ją matka, Penny Adkins. Chociaż Penny pracowała na kilku etatach, aby utrzymać Adele, wolała trzymać się z dala od światła reflektorów. Pozostała jednak przyjaciółką swojego byłego męża.

Rodzice Adele poznali się w pubie w północnym Londynie. Później para zamieszkała razem. Po siedmiu latach para postanowiła się rozstać. Było to zaskoczeniem dla fanów, którzy myśleli, że będą kontynuować swój związek.

Matka Adele, Penny Adkins, jest producentką mebli. W wieku 18 lat zaszła w ciążę z Adele. Oprócz bycia matką, była także planistką imprez

Adele i jej matkę łączy silna więź. Penny pracowała na trzech różnych stanowiskach, by wspierać karierę muzyczną córki. Wraz z matką przeprowadziła się do Brighton, gdy miała dziewięć lat. Mieszkały w domu, który był połączony z tarasem na dachu. Znajdował się on nad sklepem dyskontowym.

Oceń artykuł: Jak ma na nazwisko adele?
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5
Podobne Wpisy