RozrywkaJak oglądać dazn w polsce?

Jak oglądać dazn w polsce?

Przez Redakcja

Jeśli zastanawiasz się jak oglądać DAZN w Polsce, to dobrze trafiłeś. Znajdziesz tu wiele różnych opcji, jeśli chodzi o streaming sportów na żywo. Tutaj dowiesz się, jak możesz uzyskać dostęp między innymi do polskiej Premier League, angielskiej Premier League i Mistrzostw Świata 2022.

Odblokowanie DAZN

Podczas podróży do obcego kraju możesz chcieć odblokować niektóre ze swoich ulubionych stron. Jednym z najskuteczniejszych sposobów jest użycie VPN. VPN to wirtualna sieć prywatna, która kieruje ruch do wybranego przez Ciebie serwera. W ten sposób możesz uzyskać dostęp do zablokowanych stron w kraju docelowym, a nawet ominąć ograniczenia geograficzne.

Najlepszym sposobem jest wybranie usługi VPN, która ma sieć serwerów w kilku krajach. Najlepsze z nich pozwolą Ci cieszyć się korzyściami płynącymi z bezpiecznego połączenia z dodatkową wygodą, jaką jest duża prędkość.

Oglądanie relacji na żywo dzięki beIN Sports Connect

Jeśli jesteś fanem piłki nożnej, możesz chcieć zapisać się do beIN Sports Connect. Serwis ten oferuje relacje na żywo z najważniejszych rozgrywek piłkarskich w Europie, a także usługę wideo na żądanie. Oferuje również wiadomości i analizy. Możesz mieć dostęp do beIN Sports Connect z dowolnego miejsca, jeśli tylko masz kompatybilne urządzenie do transmisji strumieniowej.

W tym czasie możesz zapisać się do serwisu beIN Sports XTRA LIVE, który oferuje mecze na żywo, wiadomości i analizy. BeIN Sports oferuje bezpłatny 14-dniowy okres próbny, który daje możliwość przetestowania funkcji platformy przed podjęciem zobowiązania.

Polska Premier League

DAZN, globalna platforma rozrywki sportowej, transmituje na żywo mecze piłkarskie. Jednak transmituje mecze tylko w wybranych krajach, więc jaki jest najlepszy sposób na oglądanie meczów Ekstraklasy w Polsce?

Oficjalny kanał telewizyjny Ekstraklasy, Ekstraklasa TV, transmituje kilka meczów tygodniowo w Polsce za darmo. Poza tym, kilka europejskich kanałów sportowych i stacji radiowych transmituje mecze Ekstraklasy.

W USA możesz oglądać Ekstraklasę na Fox Soccer Plus. W Wielkiej Brytanii mecz pokaże Sports Tonight Live.

Pierwsza liga polska, znana również jako PKO BP Ekstraklasa, to najwyższa liga w kraju. Powstała w 1926 roku i została zawieszona podczas okupacji niemieckiej w czasie II wojny światowej.

Engielska Premier League

Engielska Premier League jest jedną z najpopularniejszych lig piłkarskich na świecie. To profesjonalne rozgrywki piłkarskie, które odbywają się od sierpnia do maja. Liczy 38 meczów i przyciąga wiele uwagi.

W lidze jest 20 klubów. Kilka z nich zdobyło tytuły mistrzowskie, w tym Arsenal, Chelsea, Liverpool i Manchester United.

Zawody są najwyższą dywizją angielskiej ligi piłkarskiej. Od momentu powstania liga przyciąga najbardziej utalentowanych zawodników na świecie.

Mistrzostwa Świata 2022

Mistrzostwa Świata FIFA 2022 odbędą się w Katarze od 20 listopada do 18 grudnia. Będą to drugie Mistrzostwa Świata rozgrywane w Azji i pierwsze, których gospodarzem będzie kraj spoza Europy.

Oprócz samych rozgrywek odbędzie się wiele innych oficjalnych wydarzeń związanych z zawodami.

Sam turniej odbędzie się w dwóch etapach: w fazie grupowej i w rundzie pucharowej. W fazie grupowej każda drużyna rozegra trzy mecze z innymi drużynami w swojej grupie. Drużyny, które zajmą pierwsze miejsce w swojej grupie, awansują.

Alternatywy dla DAZN

DAZN to wielki hit w świecie streamingu sportowego. Jest jednym z jedynych serwisów dostępnych w niektórych krajach, który oferuje mecze na żywo w świecie anglojęzycznym. Nie jest też osamotniony w świecie zakładów sportowych. Między innymi Movistar +, hiszpański dostawca telewizyjnych transmisji sportowych, oraz Gol Television, gigant w świecie płatnej telewizji, oferują fanom możliwość włączenia się do akcji. Jeśli jednak szukasz bardziej zlokalizowanej usługi, będziesz rozczarowany.

Z drugiej strony aplikacja DAZN oferuje bardziej rozbudowaną ofertę. W Polsce serwis ma monopol.

FuboTV

Jeśli szukasz najlepszego sposobu na oglądanie dazn w Polsce, to dobrze trafiłeś. Z ponad 120 kanałami, będziesz miał wiele możliwości wyboru, aby zapewnić sobie rozrywkę. Dodatkowo, możesz wypróbować go za darmo przez siedem dni. Jeśli jesteś fanem piłki nożnej, będziesz miał dostęp do kanału Telemundo.

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem piłki nożnej, koszykówki czy siatkówki, znajdziesz coś do oglądania na FuboTV. Plany pakietowe zaczynają się od 70 dolarów miesięcznie, ale możesz wybrać opcję oglądania już za 40 dolarów miesięcznie. Niezależnie od tego, jaki plan wybierzesz, będziesz miał możliwość zmiany planu w dowolnym momencie.

Oceń artykuł: Jak oglądać dazn w polsce?
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5
Podobne Wpisy