RozrywkaTarek i christina dlaczego się rozwiedli?

Tarek i christina dlaczego się rozwiedli?

Przez Redakcja

Rozwód Taka i Christiny był dość tragiczny. Mieli wiele problemów, od zaburzeń hormonalnych po problemy finansowe, a nawet myśli samobójcze. Podjęli jednak dwie próby zapłodnienia in vitro, które zakończyły się niepowodzeniem.

Problemy finansowe

Tarek i Christina El Moussa spędzili ostatnią dekadę na budowaniu imperium nieruchomości. Ich program HGTV, Flip or Flop, jest jednym z najpopularniejszych w ostatnich latach. Wyremontowali ponad 130 domów, zarabiając łącznie 5 238 800 dolarów. Ale chociaż wyremontowali jedne z najgorętszych domów, mieli też swoje problemy finansowe. W rzeczywistości właśnie się rozwodzą.

Choć El Moussowie nadal są razem, nie są już współrodzicami dwójki swoich dzieci. Para złożyła pozew o rozwód w styczniu. I choć nie jest jasne, co dokładnie spowodowało rozstanie, to jednak zrobiło się o nich głośno, gdy opublikowali Instagram Story opisujące ich rozstanie.

Na przykład, podobno sprzedali jedną z nieruchomości członkowi rodziny. Ale ogólnie rzecz biorąc, cieszą się dobrym zdrowiem. W tym Tarek, który w sierpniu miał usunięty rak.

Innym wartym uwagi faktem jest to, że mają swój własny program w HGTV. HGTV wybrało program Christina On The Coast, który śledzi losy byłych gwiazd Flip or Flop, remontujących domy w południowej Kalifornii.

Nierównowaga hormonalna

Podczas emisji reality show Flip or Flop, Christina Haack i Tarek El Moussa byli małżeństwem. Zaczęli kręcić program, będąc jeszcze razem. Jednak po kilku miesiącach postanowili się rozstać.

Rozwód był dość krótki i utrzymywany w tajemnicy. Przez cały czas trwania małżeństwa para ciągle się kłóciła i miała wiele problemów finansowych.

Na początku 2017 roku Christina El Moussa i Tarek złożyli pozew o rozwód. Obie strony chciały mieć wspólną opiekę prawną nad swoimi dziećmi. Podczas procesu rozwodowego para uczęszczała na terapię. Niestety, terapia nie rozwiązała ich różnic.

Po rozwodzie Christina i Tarek wznowili pracę nad programem Flip or Flop. Tym razem jednak oboje mieli inne cele. Podczas gdy Christina chciała mieć więcej dzieci, Tarek musiał poddać się leczeniu raka.

Przed rozstaniem oboje poronili. Gwiazda HGTV próbowała zajść w ciążę za pomocą zapłodnienia in vitro (IVF). Druga runda zapłodnienia in vitro nie powiodła się.

Podczas trwania małżeństwa Tarek El Moussa walczył z rakiem tarczycy i jąder. Cierpiał też na inne problemy zdrowotne. Jego stan zmusił go do szybkiego podjęcia decyzji. W końcu przestał brać zastrzyki z testosteronu.

Myśli samobójcze

Program HGTV „Flip or Flop” przyniósł fanom kilka dramatów poza ekranem. Tarek i Christina El Moussa, którzy pojawili się w programie w kwietniu, mieli kilka ciekawych momentów poza ekranem. W maju 2016 roku między parą wybuchł incydent, który doprowadził do ich rozstania. Według doniesień, Tarek groził, że się zabije. To była ostra konfrontacja, która przyciągnęła do ich domu służby porządkowe. Tarek jednak nie zamierzał się zabić. Powiedział, że przyniósł broń, aby chronić się przed lwami górskimi i próbował „wyrzucić z siebie trochę pary”

Christina El Moussa i Tarek El Moussa byli małżeństwem przez siedem lat i mieli dwoje dzieci. W marcu kupili dom w Costa Mesa, CA, który wyremontowali. Dom ten jest teraz wystawiony na sprzedaż. To nie pierwszy raz, kiedy para się rozstaje.

Przed oficjalnym rozstaniem w maju, byli w separacji. Christina i Tarek byli małżeństwem przez cztery lata, zanim pojawili się w programie „Flip or Flop”. Kiedy postanowili się rozstać, trzymali tę wiadomość w tajemnicy. Podobno chodzili też razem na terapię.

Dwie nieudane próby zapłodnienia in vitro

Nie jest tajemnicą, że Tarek El Moussa i Christina Haack byli nieszczęśliwi w swoim małżeństwie. Zmagali się z problemami osobistymi i finansowymi. I chociaż wspólnie pracowali nad wychowaniem dwójki dzieci, musieli się rozwieść.

Para próbowała zapłodnienia in vitro i zdecydowała się użyć spermy Tarka. Jednak pierwsza próba nie powiodła się i w ósmym tygodniu poronili. Druga próba przyniosła chłopca.

Podejmując próby naprawy związku, oboje byli sfrustrowani swoimi problemami osobistymi. Kiedy zaczęli uczęszczać na terapię, zdali sobie sprawę, że mają problemy ze swoim małżeństwem. Wtedy zaczęli myśleć o rozwodzie.

Podczas trwania małżeństwa para często się kłóciła. Nie jest jasne, co działo się za kulisami, ale na planie filmowym ciągle się kłócili.

Chociaż nie mówili o swoich problemach publicznie, oboje pozytywnie wypowiadali się na temat wspólnego rodzicielstwa. Oboje darzą swoje dzieci ogromną miłością.

Oceń artykuł: Tarek i christina dlaczego się rozwiedli?
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5
Podobne Wpisy